Užhorod

Erb města Užhorod

V Užhorodu jsem spal v mnoha hotelích a krátkodobě si pronajímal docela hodně bytů.

Nejlepší je ubytování u známých, vyjde levněji a hlavně z pobytu v Užhorodu bez místního průvodce nikdy nenačerpáte takové zážitky, jako když máte někoho kdo je s vámi ochoten trávit čas.

Jestli přemýšlíte o dlouhodobějším pobytu pak je dobré uvažovat o pronájmu bytu. Za 3 pokojový byt můžete zaplatit okolo 120$ 250 $měsíčně, to je směšná částka vzhledem k zdejším téměř "pražským" cenám bytů.

V Užhorodě je rozvinutý krátkodobý (denní) pronájem bytů. Byty jsou celkem na úrovni a ceny začínají od 120 hriven za byt a noc. Mám k dispozici seznam bytů k pronájmu a kontakty na majitele, když tak mi napište.

Ubytování Užhorod: Každým rokem nabízím kamarádům a klientům ubytování v Užhorodu. Vzhledem k letošním problémům s ubytováním v Užhorodu tuto možnost otevírám všem zájemcům. Nabízím ubytování v domku v české čtvrti v centru a v pěkně zařízeném 2 pokojovém bytě na okraji města. Ubytování je levnější než v hotelích. Bezpečné parkování auta. Možné jsou krátkodobé i dlouhodobé pobyty. K dispozici PC a internet, literatura o Užhorodě. Bonus je zdarma telefonická asistence při celém pobytu na Zakarpatí, pomoc s naplánováním cesty, osobní kontakt s člověkem, který zde 5 let žije, můžeme zajít třeba na pivo, můžu Vám ukázat Užhorod nebo doprovodit do hor. Pište petr@uzhorod.cz

Levné ubytování nabízí ubytovna Svitanok na Košické ulici. - Svitanok je zavřený. Svitanok je trochu z ruky a taky v něm bývají problémy s vodou. Nejlevnější pokoje jsou bez toalety a sprchy. Využít jde i komnaty oddychu na nádraží, ale aktuální ceny neznám.

V Užhorodu je hodně hotelů. Vybrat si a rezervovat můžete na booking uzhhorod cz (větší výběr) nebo na online ubytování Užhorod.

Osobně doporučuji Hotel Zakarpati. Jde o levný hotel, sice postavený za éry komunismu, ale pro zahraniční turisty. Nabízí téměř vše. Je zde směnárna, několik restaurací, internet zdarma. Hotel je nedaleko centra, kousíček od vlakového i autobusového nádraží. V recepci hotelu Zakarpatí si dávám schůzky s klienty, začínám zde prohlídky Užhorodu. Hotel má hlídané parkoviště. - hotel má poslední dobou problémy s vodou.

Pokud budete chtít poradit s ubytováním, pomoci s rezervací nebo nějakým problémem, neváhejte mě kontaktovat (email je v patičce každé stránky).

Plánek Užhorodu « » popis Užhorodu, turistické zajímavosti « » Užhorodský hrad « » Něvické « » Ubytování v Užhorodu « » Doprava do Užhorodu « » Přeprava po Užhorodu « » Víza, formality « » Služby pro turisty « » Historické pohlednice « » Současné pohlednice « » Historie města

Jestliže objevíte jakoukoliv chybu, nepřesnost nebo zastaralou informaci, pak mne prosím informujte. Budu vděčný za jakýkoliv materiál týkající se Užhorodu a okolí. Zajímají mne vaše příběhy, zážitky, poznatky, fotografie, pohlednice, poštovní známky, propagační materiály atd. Vítám návrhy na spolupráci. Kontakt je petr@uzhorod.cz, použít můžete také kontaktní formulář.

Užhorod.info je informační web o hlavním městě Zakarpatí Užhorodu. Web jsem začal psá jako jeho častý návštěvník a dnes jej spravuji už jako obyvatel Užhorodu. Pro zájemce o Ukrajinu, Podkarpatskou Rus a Užhorod nabízím komerční služby na webu Uzhorod.cz.

Turistům mohu pomoci zorganizovat vyjímečný pobyt za cenu, které bude nižší než s cestovkami. Přímo v Užhorodu nabízím krátkodobé ubytování v domku v centru města a v panelákovém bytě. Neváhejte mne kontaktovat na petr@uzhorod.cz

Doporučuji:

Na sociálních sítích provozuji k tématu následující stránky: