Užhorod.info

Nabídku služeb pro turisty připravuji na novém webu UZHOROD.cz. Pokud Vás cokoliv zajímá nebo chcete pomoci s zorganizováním pobytu, neváhejte mne kontaktovat na e-mail uvedený v dolní části stránky.

Nabízím například:

Doporučuji sledovat: Twitter.com/karpaty, na tento mikroblog jsou přidávány informace týkající se Zakarpatské oblasti na Ukrajině. Ne všechny zprávy se týkají sice přímo turistiky, ale pokud se objeví důležitá novinka, kterou by měl turista mířící do ukrajinských Karpat znát, tak na tomto zdroji ji jistě najdete. Stránku je možné bezproblému sledovat pomocí mobilu i při pobytu na Ukrajině.

Plánek Užhorodu « » popis Užhorodu, turistické zajímavosti « » Užhorodský hrad « » Něvické « » Ubytování v Užhorodu « » Doprava do Užhorodu « » Přeprava po Užhorodu « » Víza, formality « » Služby pro turisty « » Historické pohlednice « » Současné pohlednice « » Historie města

Jestliže objevíte jakoukoliv chybu, nepřesnost nebo zastaralou informaci, pak mne prosím informujte. Budu vděčný za jakýkoliv materiál týkající se Užhorodu a okolí. Zajímají mne vaše příběhy, zážitky, poznatky, fotografie, pohlednice, poštovní známky, propagační materiály atd. Vítám návrhy na spolupráci. Kontakt je petr@uzhorod.cz, použít můžete také kontaktní formulář.

Užhorod.info je informační web o hlavním městě Zakarpatí Užhorodu. Web jsem začal psá jako jeho častý návštěvník a dnes jej spravuji už jako obyvatel Užhorodu. Pro zájemce o Ukrajinu, Podkarpatskou Rus a Užhorod nabízím komerční služby na webu Uzhorod.cz.

Turistům mohu pomoci zorganizovat vyjímečný pobyt za cenu, které bude nižší než s cestovkami. Přímo v Užhorodu nabízím krátkodobé ubytování v domku v centru města a v panelákovém bytě. Neváhejte mne kontaktovat na petr@uzhorod.cz

Doporučuji:

Na sociálních sítích provozuji k tématu následující stránky: